Künye

Mahmut pamuk Adına Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni
Mahmut PAMUK

 Eposta:haberal61@haberal61.com

0546 4758983

haberal61 kaynak gösterdiği haberlerin içeriğinden sorumlu değildir. www.haberal61.com yazarları yazılarının içeriğinden sorumlu tutulamaz.

Haberal61 İnternet sitemiz TBMM’de 9 Haziran 2004 tarihinde kabul edilen 5187 sayılı Basın Kanunu, 24 maddesin ve fikir sanat eselerine kanun göre yayınlanmaktadır.

Ülkemiz sınırları içersinde faaliyet bulunan haber ve yayın ajanslarına ait haberlerler sitemizde yayınlanmamaktadır. Haberler tarafımızca araştırılarak yayın ve ajans haber olduğunu anlaşıldığında yayınlanmamaktadır. Yayınlamış olduğumuz haber kaynaklarımız hepsi internet haber kaynaklarında derlenerek hazırlanmaktadır. Yayınlaması istemediğiniz haber ve yazılar ilgili iletişim adresimiz kullanabilirsiniz.

Haber sitemiz, bir haber yayınlanmadan önce araştırılmaktadır, haber eğer başka sitelerden yayınlanmamış ise kaynak gösterilerek yayınlanmaktadır, Haber kaynağı belirtilmemiş ise haber sitemizde kaynak gösterilmeden yayınlanmaktadır, haber sitemiz 5187 basın yayın kuralların rivayet etmektedir.

Sitemizden yayınlanan, Köşe yazıları, tamamen yazarın şahsi görüş ve fikirleri olup: Hukuken haber sitemizi bağlamaz

İletisim:http://www.haberal61.com/iletisim

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Haberal61.com harici linklerin sorumluluğunu almaz

Başa dön tuşu
Kapalı